بلاگ

سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد

سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد

اگر بخواهیم مراحل ترک اعتیاد را گام به گام پیش ببریم، مرحله ی سم زدایی در گام اول قرار می گیرد.در این مرحله، بیمار مورد نظر زیر نظر دکتر قرار می گیرد و بهترین روش ترک اعتیاد برای آن به مرحله اجرا پیشنهاد می شود. مرحله ی سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری کاملا عالی و بدون درد انجام می شود. امکانات کمپ رهپویان بیداری شامل همه ی مواردی می شود که بیماران به آن احتیاج خواهند داشت.

در ابتدا که بیمار وارد کمپ می شود و میخواهد مراحل ترک اعتیاد را بگذراند وارد سالن سم زدایی می شود. این مرحله همان طور که قبلا هم ذکر شده مرحله ی ابتدایی در ترک اعتیاد در کمپ است. در مدتی که بیمار در سالن سم زدایی می باشد ما تمام تلاش خود را برای این که این مرحله را به خوبی سپری کند به مرحله ی اجرا می رسانیم. از آنجا که کمپ ترک اعتیاد رهپویان سلامت دارای تجربه ی بسیار زیاد و موفق در زمینه ی ترک اعتیاد است پس جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. ما در این مرحله تمام تلاش خود را می کنیم که بیمار از نظر جسمی و روحی آسیب کمتری ببیند.

این سالن یعنی سالن سم زدایی رهپویان بیداری، کاملا مجهز می باشد. همچنین کاملا مجزا از سایر بخش ها می باشد و امکاناتی نظی حمام، تلوزیون، سرویس بهداشتی، تخت خواب و یخچال و …. در آن وجود دارد. لازم به ذکر است که ترک انواع مواد مخدر مانند شیشه، کوکایین، هرویین و غیره در این کمپ صورت می گیرد.

بعد از این که بیمار این مرحله را به خوبی و سلامت سپری کند، با اجازه و زیر نظر پزشک وارد مرحله ی بعدی می شود. کلیه مراحل از ابتدا تا انتها کاملا زیر نظر پزشک متخصص خواهد بود. با کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری یک قدم به سلامت نزدیکتر شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *