دسته‌بندی نشده

4 ماده مخدر که می توانند با یک لوله شیشه ای مصرف شوند

کمپ ترک اعتیاد

اگر در اتاق خواب جوان خود شیشه ای پیدا کرده اید و نگران هستید که از مواد مخدر استفاده کرده اند ، شاید تعجب کنید که بهترین روش برای مطرح کردن مسئله با آنها است. وقتی با فرزندتان روبرو می شوید ، احتمالاً آنها بهانه ای برای نگهداری از آن برای یک دوست یا فقط یک بار برای امتحان کردن یک دارو است.

بنابراین ، چه چیزی می تواند با یک لوله شیشه ای بکشد؟ متأسفانه ، حقیقت موضوع می تواند بسیار بدتر از آزمایش ساده با حشیش می باشد. آنها ممکن است بگویند که لوله شیشه ای که پیدا کرده اید برای کشیدن علف استفاده شده است ، اما می تواند برای کشیدن PCP ، ترک کوکائین ، مت آمفتامین های کریستالی ، تریاک یا سایر داروهای قدرتمند مانند روانگردان DMT نیز استفاده شود.

یافتن مواد مخدر برای هر والد می تواند یک واقعیت وحشتناک باشد. با این حال ، شما باید با دقت به اوضاع نزدیک شوید و تا آنجا که ممکن است قبل از صحبت با فرزندتان مطلع شوید. آنچه در زیر آمده است ، در مورد چگونگی شناخت مصرف مواد مخدر و شناسایی آنچه که با لوله شیشه ای مصرف می شود ، مشخص می شود.

نحوه تشخیص مصرف مواد مخدر

علامت هشدار اولیه که ممکن است در کودکی سوءاستفاده از مواد مخدر را مشاهده کنید ، تغییر در رفتار و ظاهر است.

اگر متوجه شدید گروه دوستانشان به طور ناگهانی تغییر کرده و یا به طور مکرر در حال تغییر هستند ، این نشانه ای است که آنها می توانند از مواد مخدر و ارتباط با فروشندگان استفاده کنند.

ممکن است به طور غیر منتظره عصبانی یا عصبانی شوند. آنها ممکن است شروع به پرش از وقایع برنامه ریزی شده ، عقب نشینی از برخوردهای اجتماعی کنند و در صورت ذکر هر یک از این اشتباهات بهانه می کنند.

اگر یک لوله شیشه ای یا هر نوع دیگر مواد مخدر مواد مخدر پیدا کرده اید ، طبیعی است که می خواهید بدانید که برای چه مواردی استفاده می شود. داشتن سرنخی در مورد آنچه می توان در لوله های شیشه ای کشید ، می تواند به شما ایده ای بدهد که مشکل دارویی آنها تا چه حد شدید است.

مصرف کنندگان مواد مخدر را از لوله شیشه ای سیگار می کشند زیرا مشخص است که از سایر روش ها شدیدتر است. آنها همچنین از لوله استفاده می کنند ، زیرا راحت تر از خرد کردن مواد مخدر است.

در نهایت انواع بسیاری از داروهای غیرقانونی خطرناک وجود دارد که می توانند از لوله های شیشه ای بکشند. برای کمک به شناسایی کدام یک از کودک شما ممکن است از بوها ، فویل ها ، قاشقها یا سایر موارد بالقوه احتمالی خود استفاده کنید. اگر فقط یک لوله شیشه ای پیدا می کنید ، می توانید هنوز هم سعی کنید ماده مورد استفاده را توسط طرح شناسایی کنید.

1)لوله ماری جوانا: لوله های کشیدن علف  می توانند از نظر طول متفاوت باشند. با این حال ، همه آنها به گونه ای طراحی شده اند که در انتها یک ساختار کاسه ای داشته باشند و یک سوراخ ریز در کنار کاسه وجود داشته باشد. اگر آنها در حال سیگار کشیدن ماری جوانا هستند ، متوجه بوی ماندگار شاهدانه سوخته در اطراف اتاق یا منطقه ای می شوید که می کشند.
2)لوله کوکائین: لوله هایی که برای کشیدن ترک کوکائین استفاده می شوند شکل مشخصی دارند. آنها به طور معمول لوله های شیشه ای طولانی و مستقیمی هستند که اغلب به عنوان “مشعل روغن” فروخته می شوند. اگر نوجوان شما دچار ترک خوردگی است ، ممکن است متوجه بوی تند شوید که شبیه به ترکیبی از ادرار و سوزاندن پلاستیک است.
3)لوله متامفتامین: لوله های مته می توانند مانند لوله های علف به نظر برسند. اما به جای کاسه در انتهای لوله ، این نوع در یک انتها یک لامپ خواهد داشت. کریستال مت یک لکه سوخته یا زرد رنگ روی شیشه لوله قرار می دهد. اگر کودک شما از متبلور متال استفاده می کند ، دودی که لوله ایجاد می کند ابر ضخیم تری نسبت به چیزی ایجاد می کند که از علف ایجاد می شود. بوی ماده تا زمانی که شاهدانه باقی نمی ماند ، اما بوی شیمیایی کم رنگی در پشت خود می گذارد.
4)لوله PCP: مردم غالباً PCP را از هر لوله ای که در آن اطراف است می کشد. در اکثر اوقات ، این لوله کاسه ای خواهد بود که برای کشیدن ماری جوانا یا یک لوله مت استفاده می شود. PCP شناخته شده است بوی شیمیایی مانند اغلب “برگ” را توصیف می کند ، اما بیشتر شبیه به یک نشانگر دائمی است.

بهانه‌های مصرف مواد مخدر

هنگامی که با فرزند خود در مورد سوء مصرف مواد خود مقابله کردید ، آنها به احتمال زیاد بهانه می گیرند یا آن را به عنوان استفاده از علف تفریحی بی ضرر منتقل می کنند.

به یاد داشته باشید که به آرامی به موضوع نزدیک شوید. وقتی بهانه می گیرند یا خود عصبانی نمی شوند ، عصبانی نشوید. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا شما را متقاعد کنند که کاری که انجام می دهند کار بزرگی نیست.

به آنچه می گذرد صبور باشید و در صورت نیاز به آنها کمک کنید. در این مواقع می توانید به مشاوران ما در کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری تماس بگیرید تا شما را در این امر یاری دهند.

خلاصه

اگر شواهدی مشکوک در مورد مصرف مواد مخدر توسط فرزندتان پیدا کرده اید ، تحقیقات خود را انجام دهید. چندین ماده غیرقانونی از لوله خارج می شوند. طراحی مورد و سایر سرنخ ها می تواند به شما در شناسایی دارو کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *